LA MULȚI ANI tuturor copiilor de 1 iunie!

Sunt lucruri în viață care nu se pot măsura. Unul dintre ele este FERICIREA COPIILOR.

Nici ploaia nu a reușit să-i țină în casă pe copilași, astăzi, DE ZIUA LOR!

Dat fiind faptul că interesul pentru a petrece ZIUA COPILULUI a fost atât de mare, în anii următori, dacă dă Dumnezeu și scăpăm de pandemie, vom organiza la noi în comună spectacole și activități, dedicate celor mici.

Pentru o zi reușită astăzi, doresc să le mulțumesc pentru invitație și sprijin în organizare, domnului Bogdan Toma și domnișoarei Iuliana Hulpoi, care, împreună cu trupa Andirino Iași i-au veselit pe copilașii noștri.

De asemenea vreau să le mulțumesc cadrelor didactice ale Școlii Cristești, care au promovat intenția noastră pentru această zi. Toate cele bune și numai bucurii ??

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *