ANUNȚ, PRIVIND CARAVANA DE VACCINARE DIN COMUNA NOASTRĂ, VINERI, 21.05.2021

Persoanele care s-au vaccinat cu prima doza, la caravana de vaccinare din comuna noastra, din data de 23.04.2021, vor fi așteptate, incepând cu ora 8:00, la Sala Polivalenta pentru a face a doua doză de vaccin (MODERNA).

Tot vineri, 21.05.2021, se pot vaccina si persoanele care inca nu s-au vaccinat si, vor sa se vaccineze. Inscrierile pentru persoanele care nu s-au vaccinat si vor sa se vaccineze se pot face pe Facebook-ul Primariei la rubrica mesaje sau la numarul de telefon 0725519896.Vaccinul folosit pentru cei care nu s-au vaccinat dar vor să se vaccineze, va fi Johnson & Johnson.

Toate cele bune și multă sănătate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *